وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
49 هزار تومان

این دوره مناسب چه کسانی است

1- افرادی هستند که موسیقی را به طور خودآموز و از طریق شنیدن و دیدن نواختن سایر نوازندگان و بر اثر تمرین و تقلید فرا گرفته اند اما با زبان موسیقی برای خواندن و نوشتن آشنا نشده اند و در این لحظه تصمیم دارند تا با اصول نگارش نت ها آشنا شوند تا بتوانند با خواندن نت ها ی موسیقی قطعات بیشتری را بنوازند و حتی بتوانند نگاه خود را با نوشتن نت ها بر روی کاغذ مکتوب کنند و با دیگران هم به اشتراک بگزارند.

2- آن دسته از هنرجویانی که قصد دارند به تازگی وارد این عرصه از هنر گردند و برای یادگیری موسیقی می خواهند به صورت کاملا اصولی و بر پایه خواندن، نوشتن و اجرای موسیقی پیش روند.

3- افرادی هستند که قصدی برای نوازنده شدن و اجرای موسیقی ندارند و صرفا می خواهند در زمینه موسیقی دانش کسب کنند تا با این دانش به درک بهتری از شنیدار موسیقی، چه به صورت زنده از اطرافیان و چه در غالب ترک های ضبط شده برسند.

این دوره همانطور که به دوره مقدماتی نامگداری شده است صرفا برای افرادی که آشنایی با نت نداشته اند و از ابتدا برای یادگیری تئوری موسیقی اقدام کردند، طراحی شده است و به شکل بسیار ساده به موارد کاملا کاربردی اشاره دارد بنابراین اگر تا پیش از این با نت های موسیقی و کشش ها آشنا بوده اید می توانید برای ادامه، از دوره تئوری موسیقی پیشرفته استفاده نمایید.

این دوره شامل یک ماه پشتیبانی رایگان است.

محتوای دوره

اسکرول به بالا